درباره ما

کمپانی نگزیو (NEXiiO) با استفاده از مجرب ترین مهندسان اروپایی و آمریکایی و با استفاده از برترین تکنولوژی  های موجود در کشور لیتوانی، طراحی های زیبا، معنا و مفهوم IOT را در کنار محصولات سنتی به زیبایی هر چه تمام تر نشان داده و هر روز در حال طراحی محصولاتی جدیدتر می باشد.

نگزیو (NEXiiO) از پروتکل  نوین Universal Automation Protocol  که به اختصار UAP نامیده میشود، استفاده میکند این پروتکل یک پروتکل شبکه است که در خانه های هوشمند به کار میرود.

مزیت این پروتکل نسبت به پروتکل های دیگر این است که سایر پروتکل ها نیاز مند اقلام و وسایل جانبی دیگر  نظیر تابلو فرمان، رله فرمان، کابل پروتکل و هزینه تامین و نگهداری هوشمند می باشند. همه این موارد هزینه را برای سازنده و مصرف کننده افزایش میدهد، اما در نگزیو NEXiiO هیچ یک از این محصولات نیازی نیست و با همان سیم کشی سنتی ساختمان، سیستم هوشمند می شود. همین عامل باعث می شود 30 الی 40 درصد هزینه ها کاهش  یابد.
تکمیل بودن محصولات نگزیو NEXiiO از دیگر مزیت این برند می باشد زیرا نگزیو NEXiiO در زمینه کلید و پریز های سنتی، هوشمند و  آیفون تصویری تحت شبکه فعالیت میکند که در طرح و رنگ های مختلف عرضه می کند. این تنوع باعث می شود که زیبایی منحصر به فردی را برای منزل شما به ارمغان بیاورد.

نگزیو در ایران


شرکت نگزیو ایران که پیش از این نیز صنعت ساختمان های هوشمند بیش از ده سال فعالیت داشته است با پشتیبانی بیست و چهارساعته ( 24 ) هفت روز هفته و در همه ایام قادر به ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد، تنها کافیست با شماره 42837-021 تماس حاصل فرمایید.
لازم به ذکر است شرکت نگزیو NEXiiO نیز  گارانتی یک ساله برای تمام محصولات خود دارد که ذیل همین نکته، شرکت نگزیو ایران نیز با ارائه این گارانتی به مشتریان خود سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش را دارد.
کادر مجرب و با تجربه ی نگزیو NEXiiO در ایران با مشاوره رایگان در خصوص هوشمند سازی، اعلام قیمت و پلان فنی برق آماده خدمت به شما عزیزان می باشد.